Książka „Coaching zespołowy” – premiera!

coaching zespołowy

Książka „Coaching zespołowy. Praktyczny przewodnik dla liderów, trenerów, konsultantów i nauczycieli” ma dziś premierę! To wielkie święto, bo… jestem jej współautorem :) Mam dziś w sobie mieszankę emocji – radości, dumy, spełnienia, ale i ulgi, że to już i zaciekawienia jak ją przyjmiecie. Dawajcie koniecznie znak do czego nasza książka Was zainspirowała, co zastosowaliście w Waszej pracy z zespołami, co Was zaskoczyło. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie komentarze. Pisałam ją dla Was :)

Kto jeszcze nie ma swojej – może ją nabyć w moim sklepie :) Tak! Nareszcie mam na stronie sklep! Zobaczcie sami klikając TUTAJ. Nie mam jej tam wiele, bo głównym dystrybutorem jest Wydawnictwo, ale kto pierwszy ten leszy :) Książka jest dostępna w klasycznej wersji papierowej oraz jako ebook, ale po ebook to już zapraszam Was bezpiśrednio do Wydawnictwa TUTAJ.

Z czego składa się książka?

Książka „Coaching zespołowy” składa się z pięciu głównych części:

Część I. Coaching zespołowy jako metoda wspierania zespołów
Część II. Proces coachingu zespołowego
Część III. Modele, techniki i narzędzia wykorzystywane w coachingu zespołowym
Część IV. Superwizja i rozwój coacha zespołowego
Część V. Przykłady procesów coachingu zespołowego 

Książka „Coaching zespołowy” Joanna Grela

 

Czego dowiesz się z książki?

Z naszej książki dowiesz się przede wszystkim:
 
– Czym jest coaching zespołowy i kiedy się go stosuje?
– Jak wygląda proces coachingu zespołowego? Krok po kroku. Sesja po sesji. 
– Jakie są modele, techniki i narzędzia wykorzystywane w coachingu zespołowym? Co lubimy, co przetestowaliśmy, co się sprawdza i kiedy szczególnie. 
–  Jakie są drogi rozwoju coacha zespołowego? Kiedy sięgać po wsparcie superwizora. Co czytać chcąc rozwijać kompetencje coacha zespołowego. 
– Jak wyglądają procesy coachingu zespołowego „z życia wzięte”? Z kim pracowaliśmy (oczywiście część danych zmieniamy z racji poufności naszych Klientów), na jakie trudności napotkaliśmy i czego nas one nauczyły. 

 

Z kim tę książkę napisałam?

Oto nasze trio. W takim samym składzie napisaliśmy podręcznik „Coaching grupowy”. Śmiejemy się, że teraz mamy komplet :)

Rafał Szewczak – superwizor i trener coachingu, psycholog. Od wielu lat szkoli trenerów i coachów. Jako coach mentor przedsiębiorczości pomaga w rozwoju ich coachingowych i trenerskich biznesów. Specjalizuje się w coachingu zespołów w kryzysie. Jest współzałożycielem Pracowni Coachingu NOVO. Współautor książki Coaching grupowy, autor bloga Rafał Szewczak. Twój nauczyciel coachingu (rafalszewczak.com).

Joanna Grela – psycholog, coach akredytowany przez ICF (International Coach Federation) na poziomie PCC (Professional Certified Coach) i superwizor coachingu. Jako trener działa w biznesie – specjalizuje się w budowaniu zgranych zespołów i wspieraniu liderów tuż po awansie. Jest certyfikowanym konsultantem narzędzia DISC D3™. Stworzyła autorski program rozwojowo-superwizyjny Coach z Perspektywami™. Współautorka książki Coaching grupowy oraz autorka bloga Zmień Perspektywę (joannagrela.pl).

Michał Bloch – psycholog, ma najwyższą akredytację coachingową – Master Certified Coach ICF (MCC). Trener coachów, superwizor coachów zespołowych i grupowych. Mentor freelancerów, certyfikowany coach mentor, pracuje z osobami przygotowującymi się do akredytacji w International Coach Federation. Dyrektor programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu – kursu z ACTP, najwyższą akredytacją nadawaną szkoleniom przez ICF. Jeden z twórców Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego CCE ICF oraz Studium Zawodowego Trenera Zmiany. Współautor książki Coaching grupowy. Twórca idei wolnego lancera (wolnylancer.pl), propagator rzucania etatu i budowania biznesu na marce osobistej.

Kto objął książkę Patronatem?

Jesteśmy zachwyceni, że wszystkie trzy ważne i prężnie działające w Polsce organizacje zrzeszające coachów, objęły naszą książkę swoim Patronatem: 
 
International Coach Federation Polska
Izba Coachingu
European Mentoring & Coaching Council Polska
 
Naszymi Patronami są także ważne dla mnie osobiście:
 
Portal HRPolska.pl, z którym od dawna współpracuję (nasze wspólne artykuły znajdziesz między innymi: TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ).
Magazyn HR Business Partner, na łamach którego pisałam potężne i ważne dla mnie bardzo artykuły (więcej TUTAJ).
 
coaching zespołowy

Jakie otrzymaliśmy recenzje i rekomendacje?

Nasi pierwsi Czytelnicy to grono ekspertów, którym oddaliśmy książkę jeszcze przed jej wydrukiem. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za napisane poniższych słów po lekturze książki. To zaszczyt. I wzruszenie. I… zresztą zobaczcie sami:
 
Książkę przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem i przyjemnością. Widać w niej ogromne doświadczenie autorów, a także dogłębne zrozumienie istoty coachingu. To wartościowy drogowskaz dla osób, które chcą się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Przedstawia merytoryczne aspekty coachingu zespołowego oraz określa kompetencje i rolę coacha. Dużym atutem tej książki jest pokazanie metody w praktyce, a także zadbanie o to, żeby czytelnik nie tylko otrzymał zestaw modeli czy narzędzi, ale też ― co ważne ― wiedział, kiedy i dlaczego powinien zaproponować je zespołowi. Na taką pozycję czekaliśmy od dawna!
Zuzanna Mazurek coach PCC ICF, prezes ICF Polska
 

Coaching zespołu jako proces wspierający go w stawaniu się doskonale funkcjonującym organizmem łączy facylitację, elementy pracy warsztatowej, treningu rozwojowego czy zarządzania. Ta publikacja z jednej strony w prosty i przejrzysty sposób pokazuje złożoność metody i szerokie spektrum koncepcji, z których można czerpać, z drugiej ― począwszy od podstaw, pozwala krok po kroku poznać i zrozumieć tę metodę. Stanowi więc lekturę zarówno dla coachów chcących rozwijać się w dziedzinie coachingu zespołu, jak i dla osób zastanawiających się nad wykorzystaniem go w swojej organizacji. Warte podkreślenia jest również to, że autorzy opierają się na standardach uznanych organizacji coachingowych, co przyczynia się do profesjonalizacji coachingu. Zachęcam do przeczytania i sięgania po tę lekturę w swojej pracy.
Bartosz Berendt akredytowany coach i superwizor, prezes Izby Coachingu

Bardzo cenię sposób, w jaki pisze to coachingowe autorskie trio w składzie: Rafał Szewczak, Joanna Grela i Michał Bloch. Po ich poprzedniej książce, Coaching grupowy, w ręce czytelników trafia kolejna znakomita pozycja adresowana do praktyków ― Coaching zespołowy. Specjaliści wspierający rozwój ludzkiego potencjału w organizacjach: coachowie, HR biznes partnerzy, trenerzy, menedżerowie czy osoby zarządzające projektami bez wątpienia będą do tej książki często zaglądać po konkretne modele, techniki i narzędzia coachingowe, użyteczne w pracy z zespołami. To także gotowy podręcznik dla uczestników kursów specjalizacyjnych w obszarze coachingu zespołowego ― zawiera opis warunków stosowania takiego podejścia, charakterystykę kluczowych etapów procesu oraz spis kompetencji koniecznych do właściwego wypełniania roli coacha zespołowego. W książce można ponadto znaleźć przykłady procesów coachingu zespołowego, a także narzędzia ułatwiające analizę sytuacji, w jakiej znajduje się zespół, na przykład diagnozę potencjalnych dysfunkcji, zachodzące w nim zależności oraz socjome- tryczny opis relacji, ról czy mocnych stron poszczególnych członków zespołu. Regularnie będę rekomendować tę książkę moim studentom na kierunku coaching profesjonalny.
dr Lidia D. Czarkowska założycielka Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, dyrektor Instytutu Jakości Życia, superwizor Izby Coachingu

Współczesna literatura coachingowa wzbogaciła się o niezmiernie wartościową i długo oczekiwaną publikację Coaching zespołowy. Moim zdaniem takiej książki jak ta ― tak systematycznie i dogłębnie przedstawiającej problematykę coachingu zespołowego ― dotąd nie było, z tym większą radością ją przyjmuję. Pragnę gorąco podziękować autorom, którzy zdecydowali się na omówienie tego ważnego, choć pomijanego obszaru coachingu.

To interesujące kompendium wiedzy z zakresu coachingu zespołowego w merytoryczny sposób ukazuje istotę i znaczenie tej metody, jej zastosowanie we wspieraniu rozwoju zespołów, charakterystykę procesu coachingu zespołowego, najważniejsze i przydatne modele, techniki, narzędzia wykorzystywane w tym obszarze. Inspirujący i motywujący jest rozdział poświęcony rozwojowi coacha zespołowego. Książka pozwala nie tylko zdobyć wiedzę teoretyczną, ale też rozwijać umiejętności i kompetencje potrzebne do tego, aby być profesjonalnym coachem zespołowym. Zachęca do systematycznej pracy nad sobą, podejmowania indywidualnych wyzwań, aby skutecznie i efektywnie realizować swoją rolę zawodową.

W publikacji przyjęto bardzo przejrzystą, spójną strukturę, treść w pełni odpowiada podjętym w poszczególnych rozdziałach i podrozdziałach tematom. Krótki wstęp do każdego rozdziału informuje i zachęca odbiorcę do zapoznania się z wybrną problematyką. Atutem recenzowanej pracy jest bogactwo zawartych w niej ćwiczeń, osobistych refleksji, spostrzeżeń, doświadczeń autorów. Praca została napisana zrozumiałym, przystępnym językiem i w mojej opinii może uzyskać status podręcznika akademickiego. Publikację tę gorąco polecam zarówno początkującym, jak i zaawansowanym w praktyce coachom, wykładowcom, którzy uczą coachingu, studentom kierunków ze specjalnością coachingwą, menedżerom, sympatykom coachingu.

Pragnę mocno podkreślić jej uniwersalne przeznaczenie. Zaprezentowany tutaj materiał pozwoli na lepsze zrozumienie funkcjonowania zespołu oraz wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu pracy. Ta publikacja stanowi ogromną zachętę do pracy metodą coachingu zespołowego, przekonała mnie, jakie wymierne, wspaniałe rezultaty możemy osiągnąć, pracując w ten sposób. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że będzie to odtąd mój bliski przewodnik w procesie samodoskonalenia i ciągłego uczenia się coachingu. Zostałam przekonana przez autorów publikacji o wysokiej wartości i mocy coachingu zespołowego. Pokazują oni ponadto, jak cenny, fascynujący i kreatywny jest proces coachingu, jakie płyną z niego korzyści. Bogactwo zaprezentowanych informacji, praktycznych wskazówek połączona jest z dojrzałością zawodową autorów, z ich doświadczeniem, reprezentowaną postawą etyczną, a zwłaszcza z oddaniem się pasji, którą jest coaching. Wysoki poziom wiedzy, świetny warsztat plus wyjątkowa osobowość autorów ― to wszystko dodatkowo wróżnia dzieło. Szczere gratulacje! Zachęcam do lektury.
dr Małgorzata Jedynak certyfikowany coach ICI, wykładowca akademicki WSPA w Lublinie

Książka, w znakomity sposób łącząca teorię z praktyczną wiedzą, stanowi cenną i wartościową lekturę zarówno dla coachów pracujących z grupami i zespołami, jak i dla szkoleniowców, którzy chcą w skuteczny sposób rozwijać swój warsztat zawodowy. Bezcenna jest także praktyczna wiedza autorów, którą obficie dzielą się, opisując zarówno sukcesy, jak i niepowodzenia w procesach coachingu zespołowego.
dr Anna Syrek-Kosowska psycholog biznesu, executive coach, superwizor coachingu akredytowany przez Coaching Supervision Academy (UK)

Ta książka da się lubić! Konkretna, bez nadmiaru ozdobników i wypełniaczy, zawierająca same ważne i potrzebne informacje z mnósstwem przykładów i ćwiczeń, wziętych z praktyki autorów. Szczegółowo opisuje poszczególne etapy procesu coachingu zespołów, zwracając uwagę na istotne punkty procesu i przestrzegając przed możliwymi zagrożeniami. Szczególnie mocno rekomenduję część III książki, „Modele, techniki i narzędzia wykorzystywane w coachingu zespołowym”, oraz część V, w której zamieszczono przykłady proce- sów coachingu zespołowego. Jestem pewien, że lektura tej książki to dopiero początek Twojej z nią bliskiej i, jak sądzę, długiej, przyjaznej oraz satysfakcjonującej relacji. To rzecz niezbędna każdemu pracującemu z zespołami coachowi, trenerowi, mentorowi, facylitatorowi, nawet mediatorowi. Polecam!
Darek Niedzieski coach PCC ICF, trener biznesu, konsultant neuroprzywództwa

Książka zawiera wszystko, co chcieliście wiedzieć o coachingu zespołów, nawet jeśli nie wiedzieliście, że należy o to zapytać.
Adam Gieniusz coach, animator społeczności Coach Coachowi Coachem

Od dwudziestu lat wspieram zespoły w zwiększaniu ich efektywności. Pracując ze sportowcami, często powtarzam, że miarą jakości zespołu jest nie wynik, lecz wsparcie, którego udzielają sobie zawodnicy. Książka Coaching zespołowy jest niezwykle praktycznym przewodnikiem pokazującym, w jaki sposób zwiększyć efektywność wspomnianego wsparcia. Autorzy podjęli się bardzo trudnego zadania połączenia mocnej wiedzy na temat organizacji zespołowego procesu coachingowego z praktycznymi narzędziami i przykładami zastosowań. Książka ta jest zarówno doskonałym podręcznikiem dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje w zakresie prowadzenia coachingu zespołowego, jak i fantastycznym zbiorem kryteriów oceny, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze coacha dla zespołu pracowników w swojej firmie. Polecam.
Wojciech Herra, www.wojciechherra.pl

Lubię książki, dzięki którym moje życie staje się prostsze. Teraz, kiedy ktoś zapyta mnie, co polecam w zakresie coachingu zespołu, mogę po prostu wskazać książkę Joanny, Rafała i Michała. Na dodatek lubię książki, które mogę polecać z czystym sumieniem. A tak jest właśnie w tym przypadku. Na blisko 300 stronach znalazłem jedno zdanie, z którym chętnie bym podyskutował, a to jest naprawdę nieprawdopodobny wynik. Polecam! Będzie rzetelnie, treściwie i lekko!
Rafał Żak trener, mówca, autor, rafalzak.com

Patrick Lencioni, jeden z wybitnych autorów zajmujących się tematyką funkcjonowania zespołów, cytowany również przez autorów Coachingu zespołowego, pisze że w praktyce zarządzania ludźmi w organizacjach prawdziwe zespoły to rzadkość. Czytając książkę Joanny, Rafała i Michała, odkryłem, dlaczego tak się dzieje. Po prostu menedżerowie nie znają w wystarczającym stopniu narzędzi do zastosowania w praktyce budowania świadomego zespołu. Coaching zespołowy wypełnia tę lukę. Znakomicie i logicznie poukładana zawartość, mnóstwo ćwiczeń, inspiracji, pomysłów do zastosowania od zaraz, nie tylko przez profesjonalnych coachów, lecz także menedżerów mających mniej doświadczenia w rozwijaniu podległych im ludzi. Wszystko podane w bardzo przystępny sposób, precyzyjne instrukcje mocno ograniczają ryzyko popełnienia błędów. Poza tym autorzy zachęcają czytelników, którzy podejmą trud przekuwania teorii na praktykę, do kontaktu i konsultacji. Po takiej dawce inspiracji, podanej przez autorów, za których nazwiskami kryją się marki znakomitych szkoleniowców, nie ma wyjścia, szanowni Czytelnicy ― trzeba zabrać się do pracy. A nasi ludzie docenią, o tym jestem przekonany. Joanno, Michale, Rafale ― dobra robota!
Robert Zegar dyrektor sprzedaży w TUiR Warta

Książka zawiera systematyczny opis procesu, jakim jest coaching zespołowy, oraz niezwykle cenny zbiór narzędzi i wskazówek teoretycznych. Autorzy w prosty i uporządkowany sposób przeprowadzają nas krok po kroku przez strukturę coachingu zespołowego ― przygotowanie, prowadzenie i ewaluację. W kolejnej części książki zapoznajemy się z konkretnymi modelami, technikami i narzędziami, które możemy od razu zastosować w praktyce. To niezwykle wartościowa publikacja, polecam!
Magdalena Siwińska redaktor naczelna HRPolska.pl

Wow, prawda? Mnie to powala na pisarskie łopatki :) Dla takich słów warto było! Bardzo warto! A jeszcze bardziej będzie warto, jak nasza książka rzeczywiście wpłynie na rozwój Twojej organizacji, Twojego zespołu! Zapraszam do kontaktu. 
 
Książkę „Coaching zespołowy” możesz zamówić w sklepie Zmień Perspektywę lub na stronie wydawnictwa OnePress, klikając TUTAJ.
 

Kto wydał naszą książkę?

Bardzo dziękuję wszystkim osobom z Wydawnictwa OnePress, które przyczyniły się do powstania naszej książki.
Przede wszystkim dziękuję Panu Grzegorzowi Krzystek, naszemu Redaktorowi prowadzącemu. Za tamten telefon:) Za zaufanie. Za morze cierpliwości. 

Jestem pod wrażeniem współpracy z Państwem. To była przyjemność móc działać z takim zespołem profesjonalistów!

Książka „Coaching zespołowy”

Jeszcze zapraszam Cię – zerknij, z jakimi iskrami w oczach opowiadam o książce w krótkim filmiku. Nie miałam jeszcze wersji papierowej :) Dzisiaj już jest i nowe iskry w oczach świecą! Widzę na FB Zmień Perspektywę jak kolejne osoby piszą, że zabierają się za lekturę! Radość wielka!

 

Chcesz przeczytać fragment naszej książki?

Jeśli chcesz przeczytać (i pobrać) darmowy rozdział PDF, kliknij TUTAJ. Możesz także wygrać swój egzemplarz w konkursie. Nawet, jak masz już swój – możesz podarować komuś w prezencie :) Zapraszam – zerknij na zasady konkursu!

KONKURS

Chcesz otrzymać ode mnie egzemplarz książki „Coaching zespołowy” z osobistą dedykacją? Zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym poniżej oraz w komentarzu pod tym artykułem odpowiedz na pytanie konkursowe: Kim jest dla Ciebie lider zarządzający zespołem w duchu „leadership po ludzku”?.  Konkurs trwa do wtorku 01 czerwca 2020 do północy. Z Waszych wypowiedzi, tutaj pod artykułem na blogu wybiorę z moim Zespołem Zmieniającym Perspektywę najciekawszą wypowiedź.

PODOBNE WPISY:

1. Aplikacja do pracy online z zespołami i…

2. Coaching w zespole – 15 inspiracji

3. Jak poprowadzić kreatywne spotkanie z zespołem?


Regulamin konkursu „Coaching zespołowy”

I Postanowienia ogólne
1. Niniejszy Regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Coaching zespołowy”.
2. Organizatorem Konkursu jest Joanna Grela, www.joannagrela.pl/blog, zwana dalej Organizatorem.

II Uczestnicy konkursu
1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba, spełniająca następujące kryteria:
– pełnoletnia osoba fizyczna,
– posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora oraz osoby spokrewnione lub spowinowacone z twórcą Konkursu.
3. Uczestnik konkursowy wraz z dodaniem zgłoszenia konkursowego potwierdza iż zapoznał się z niniejszym Regulaminem, akceptuje go oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia Konkursu i doręczenia nagrody, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z2014r.,poz.1182zezm.) i RODO. 

III Zasady konkursu
1. Konkurs rozpoczyna się wraz z zamieszczeniem notki konkursowej na stronie internetowej-blogu prowadzonej przez Organizatora i trwa do poniedziałku 1 czerwca 2020 do północy. Organizator wybierze zwycięzcę w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
2. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
3. Zadaniem w Konkursie jest:
Udzielnie odpowiedzi konkursowej na pytanie: „Kim jest dla Ciebie lider zarządzający zespołem w duchu „leadership po ludzku”?” i dodanie jej tutaj w komentarzu na blogu.
4. Odpowiedź nie może być skopiowana od innego uczestnika konkursu.
5.  Spośród wszystkich odpowiedzi Organizator wybierze jedną najbardziej ciekawą odpowiedź. 

IV Nagrody w konkursie
1.Nagrodą w konkursie jest książka „Coaching zespołowy”.
2 .Nagroda w Konkursie nie podlega wymianie na inną nagrodę oraz niemożliwa jest wypłata równowartości nagrody.
3. Osoba, której przyznano nagrodę rzeczową, o której mowa w niniejszym paragrafie, powinna skontaktować się z Organizatorem w wiadomości prywatnej za pomocą maila na poczta@joannagrela.pl podając poniższe dane:
– Imię i nazwisko
– Adres dostarczenia przesyłki
– Numer telefonu dla kuriera

V Zasady przyznawania i wydawania nagród
1. Jeden Zwycięzca może otrzymać tylko jedną nagrodę, o której mowa w punkcie IV.
2. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej przez Organizatora, za pomocą komentarza tutaj na blogu.
3. W odpowiedzi na opublikowany komentarz Zwycięzca jest zobowiązany w ciągu 2 dni przesłać Organizatorowi na wskazanego maila (poczta@joannagrela.pl) dane adresowe do wysłania nagrody.
4. Organizator wyśle Zwycięzcy nagrodę pocztą kurierską w terminie 30 dni od dnia otrzymania danych adresowych.
5. Organizator ponosi koszty przesyłki nagrody przyznanej w Konkursie.
6. Zwycięzca, przy odebraniu nagrody zobowiązuje się do sprawdzenia przesyłki. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona, Zwycięzca zobowiązany jest do spisania protokołu szkody, który posiada kurier. Bez protokołu szkody Organizator nie może rozpocząć procedury zwrotu ani reklamacji uszkodzonej przesyłki.
7. Zwycięzca może zrzec się prawa do wygranej nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do nagrody na osobę trzecią, bądź żądać zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny ani na żadną inną formę rekompensaty.
8.Organizator podejmuje tylko jedną próbę dostarczenia nagrody.

VI Prawa i obowiązki uczestników
1. Uczestnik jest zobowiązany przestrzegać niniejszego Regulaminu.
2. Wszelkie naruszenia Regulaminu Konkursu mogą skutkować wykluczeniem Uczestnika z udziału w Konkursie.
3. Niedopuszczalne jest podejmowanie przez Uczestników działań sprzecznych z prawem, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady etykiety

  • Awans i co dalej? – recenzje książki

    Książka „Awans i co dalej?” to skarbnica praktycznej wiedzy. Zaprosiłam do jej współtworzenia liderów i liderki z dużym doświadczeniem oraz ludzi, którzy skutecznie wspierają innych […]

  • Awans i co dalej? – PREMIERA

    Dziś wielki dzień! Moja książka „Awans i co dalej? 99 dni na odnalezienie się w nowej roli” ma swoją premierę!Włożyłam w tę publikację mnóstwo czasu i […]

  • Rozruszaj swój mózg #Recenzja 23

    Są takie publikacje, które trudno doczytać do końca. Nie dlatego, że są nudne, tylko tak zachęcające do działania. Taka jest właśnie książka „Rozruszaj swój mózg” A. […]